Loting en speelschema voor Hungarian Darts Trophy bekend

De loting voor de Hungarian Darts Trophy is woensdag door de PDC bekendgemaakt. Vier van onze spelers zullen de komende dagen afreizen naar Boedapest om mee te doen aan het Euro Tour-toernooi in de Hongaarse hoofdstad.

De loting voor de Hungarian Darts Trophy is woensdag door de PDC bekendgemaakt. Vier van onze spelers zullen de komende dagen afreizen naar Boedapest om mee te doen aan het Euro Tour-toernooi in de Hongaarse hoofdstad.

Raymond van Barneveld moet het toernooi in de eerste ronde starten. De vijfvoudig wereldkampioen werd bij de loting gekoppeld aan Rowby-John Rodriguez. Bij winst wacht José de Sousa in de tweede ronde.

Michael van Gerwen, Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert stromen vanaf de laatste 32 in en kunnen vrijdag toekijken om te zien wie zaterdag hun tegenstander worden.

Van Gerwen treft de winnaar uit het duel tussen Simon Whitlock en Janos Vegso. Van Duijvenbode opent tegen Ted Evetts of Chris Dobey, terwijl Noppert de degens gaat kruisen met Jeff Smith of Rusty-Jake Rodriguez.


Team TOTO Dart Kings genomineerd voor SponsorRing

19 March 2024

De Stichting SponsorRingen heeft het dartteam TOTO Dart Kings opgenomen in de shortlist van deze prijs in de categorie sport. Op woensdag 5 juni wordt duidelijk of het team ook daadwerkelijk in de prijzen valt.

Scroll to top