Loting en speelschema voor Hungarian Darts Trophy bekend

De loting voor de Hungarian Darts Trophy is woensdag door de PDC bekendgemaakt. Vier van onze spelers zullen de komende dagen afreizen naar Boedapest om mee te doen aan het Euro Tour-toernooi in de Hongaarse hoofdstad.

De loting voor de Hungarian Darts Trophy is woensdag door de PDC bekendgemaakt. Vier van onze spelers zullen de komende dagen afreizen naar Boedapest om mee te doen aan het Euro Tour-toernooi in de Hongaarse hoofdstad.

Raymond van Barneveld moet het toernooi in de eerste ronde starten. De vijfvoudig wereldkampioen werd bij de loting gekoppeld aan Rowby-John Rodriguez. Bij winst wacht José de Sousa in de tweede ronde.

Michael van Gerwen, Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert stromen vanaf de laatste 32 in en kunnen vrijdag toekijken om te zien wie zaterdag hun tegenstander worden.

Van Gerwen treft de winnaar uit het duel tussen Simon Whitlock en Janos Vegso. Van Duijvenbode opent tegen Ted Evetts of Chris Dobey, terwijl Noppert de degens gaat kruisen met Jeff Smith of Rusty-Jake Rodriguez.


Van Gerwen slaat toe tijdens Players Championship 7

19 March 2023

Opnieuw succes voor onze Dart Kings op het Players Championship-circuit. Tijdens het zevende toernooi van het seizoen wist Michael van Gerwen de titel te pakken. Eerder pakten Dirk van Duijvenbode (tweemaal) en Danny Noppert (eenmaal) al een Players Championship-titel.

Scroll to top